Ana sayfa
Hakkımızda
Ürünler
Faydalı Linkler
İletişim
 

Neden Eris Ürünleri

Mikroplar bize meydan okuyor. Yaşamımızın her alanında bir arada yaşadığımız mikroplar, bağışıklık sistemimize ve gelişen tıbba meydan okuyor. Özellikle derimiz aracılığıyla vücudumuza giren mikroplar, her geçen gün daha fazla enfeksiyona neden oluyor ve her geçen gün yeni bir tip virüs salgınıyla dünyamız karşı karşıya kalıyor. Koltuğumuzda oturan, mutfak tezgâhında, telefonumuzda yaşayan ve bağışıklık sistemimizi yenmeye çalışan milyonlarca mikroba karşı kendimizi yeterince savunabiliyor muyuz?
Mikrop hastalık yapabilmek için önce organizmada yerleşmesi ve yerleştikten sonra çeşitli engelleri aşması gereklidir. Bu engellerin başında giriş kapısı engelleri olarak da nitelediğimiz deri ve mukozadaki engeller gelir. Derimiz, bağışıklık sisteminin en önemli kısmını oluşturur.

İşte bu noktada Eris ürünleri kullanmak derimizi mikroplara karşı güçlü tutmaya yardım edecek ve özellikle savunma hücreleri henüz tam gelişmeyen bebeklerin, mikrop taşıyan diğer çocuklarla temasın fazla olduğu okul çağındaki çocukların, bağışıklık azalmaya başladığı için yaşlıların ve sürekli çevresel etkenler aracılığı ile mikroplarla karşı karşıya kalan biz yetişkinlerin enfeksiyon hastalıklarına yakalanma riskini azaltacaktır.
Sitemizi incelerken dezenfeksiyon hakkında daha ayrıntılı bilgileri bulacaksınız.