Ana sayfa
Hakkımızda
Ürünler
Faydalı Linkler
İletişim
 

Bunlari biliyor musunuz?

  • Market arabalarının tutacaklarında bulunan bakteri miktarının umumi tuvaletlerin kapı kollarında bulunan bakteri miktarından fazla olduğunu
  • Which? adlı dergide yayımlanan araştırmada 33 ayrı klavyeyi inceleyen bilim adamlarının, klavyelerde bir klozettekinden 5 kat daha fazla bakteri bulduklarını ve bu düzeyin kabul edilebilir kirlilik düzeyinden 150 kat fazla olduğunu
  • Cep telefonu gibi elektronik cihazların ısı ürettikleri için bakteri oluşumunu hızlandırdıklarını
  • Hastaneye yatan hastaların %5-15 inde hastane enfeksiyonu geliştiğini
  • Eski Bakanlardan Veysel ATASOY, Prof. Dr. Üstün KORUGAN, Sanayi Bakanı Ali COŞKUN’un yeğeni Pelin COŞKUN unda geçtiğimiz yıllarda hastane enfeksiyonu sebebiyle hayatlarını kaybettiklerini


Bebeğinizin dünyaya geldiği ilk günden itibaren yanınızdayız.

Mikropları temizleyin: Mikroplar kapı kollarında, ışık düğmelerinde, telefon, uzaktan kumanda gibi sıkça dokunulan yüzeylerde yaşarlar. Bu yüzeylerin dezenfektanlarla silinmesi faydalıdır.

Ürünlerimiz Eczanelerde,medikallerde ve E-bebek mağazalarında satılmaktadır.

Kullanım Alanları:

Evler; 3 yaşındaki çocuktan başlayarak herkes kullanabilir, ailemizin tüm bireylerinde ve evimizin her yerinde. Evcil hayvan sahiplerinin yaşam alanlarının temizliğinde.
Hastaneler, Klinikler, Muayenehaneler, Veterinerler: Tüm Hastane personelinin, hasta, hasta yakınları ve refakatçilerin kişisel dezenfeksiyonunda; özellikle yeni doğan bölümleri, yoğun bakım, yanık, diyaliz, transplantasyon üniteleri, izolasyon odaları.
Güzellik Merkezleri ve Kuaförler: Tüm çalışanların ve müşterilerin kişisel dezenfeksiyonunda, alet dezenfeksiyonunda kullanılır.
Okullar, Anaokulları: Ortak kullanılan tuvaletler, sınıflar ve spor alanları bakteri ve virüs yayılımını hızlandırır, çocuklarımız mikrop taşıyan diğer çocuklarla daha fazla temas eder bu zinciri kırmak, çocuklarımızı bakteri ve virüslerden korumak için okul çağındaki tüm çocukların kullanması gerekmektedir.
Kışlalar
Alışveriş merkezleri
Spor salonları
Toplu taşıma araçları
Seyahatler; Özellikle kişisel korunmanın daha önemli hale geldiği gezilerinizde, oteller ve tatil köylerinde, seyahatinizin her aşamasında kullanabilirsiniz.