Ana sayfa
Hakkımızda
Ürünler
Faydalı Linkler
İletişim
 

ERİS Ayak Bakım Losyonu

Özellikleri

Ayak bakım solüsyonu; ciltte oluşan koku, nasır, çatlak ve sert deri oluşumunu engelleyerek ayak bakımı sağlar. Antibakteriyel özelliği ile ayakta mantar oluşumunu engelleyerek koku ve mantar hastalığını engeller.

Gün boyu ayakta çalışmak zorunda kalanların, ayakkabı içinde havasız, nem dengesi bozulmuş ortamda kalan ayaklarının gerekli bakımını yapar, rahatlatır ve nem dengesini sağlıklı hale getirir. Topuk çatlaklarını ve sert deri oluşumunu engeller.

Eris Ayak Bakım Solüsyonu, gözenekleri tıkayarak terlemeyi engellemez.

İçeriğinde Bulunan SHEA Ağacı Yağının Bazı Özellikleri:

Cildi yeniden yapılandırırken aynı zamanda cildi yumuşatır ve nemlenmesini sağlar. Shea ağacı meyvesinin doğal bir ekstresi olan Shea yağı nemlendirici özelliğinin yanı sıra cildi rahatlatan, yaraları iyileştiren bir içeriktir. Shea Yağı; Afrika’da romatizma, kas ağrıları, yanıklar ve hafif yaraları iyileştiren geleneksel bir merhem olarak kullanılır. Cildi yumuşatır ve besler. Antioksidan ve hücre yenileyici özellikleri olduğuna da inanılır.

Kullanım şekli:  Ayaklar yıkanıp kurutulduktan sonra yeterli miktarda sıkılır. Ovalamaya ya da masaj yapmaya gerek yoktur. Atomizer sprey solüsyon şekliyle derinliklere nüfus eder.

Paket İçeriği: 50cc’lik sprey şişe